Par sievietēm! Īstām, čīkstīgām sievietēm!

DSC_0741.jpg

Yes yes yes! Es esmu pabeigusi kārtējo augstskolas semestri ar izcilām sekmēm, kaut arī pavisam nesen vēl naktīs raudāju, un teicu ka viss, man nav spēka un laikam akadēmiskais gads būtu vispiemērotākais..

Kas gan es par stipruli, ja naktīs raudu? Ja čīkstu, pīkstu un saku ka nevaru? Vis stiprākā! Jo tikai spēcīgi cilvēki spēj atzīt , ka viņi kaut ko nevar, ir kļūdījušies, vai mēdz būt vāji. Tikai spēcīgi cilvēki pieņem dzīves realitāti un ar to cīnās. Ja Jums ir mazs bērns (arī vīrs skaitās, ha) Jūs noteikti mēdzat justies iztukšotas, pārgurušas, un nevērtīgas, bet tikai apzinoties problēmu, to var sākt risināt. Neraudiet, jo instagram mammai viss padodas, un viņai bērns tikai smaida, vai pat ja raud tad raud skaisti,  un vispār viņai ir viss ko Tev tā-kā gribētos, bet nav spēka pat pasūtīt.. Visticamāk tā ir iedomāta ārējā čaula, un kad tā bruks, sabruks arī tavas ilūzijas, un ticība skaistām ģimenēm. Nepieķerieties tam kas nav reāls, esiet stipras , esiet Jūs pašas! Strīdieties ar vīru, un jā mēs visas taču strīdamies (tikai garīgi nelīdzsvarots cilvēks varētu visu dzīvi smaidīt un par visu priecāties),  čīkstiet, pīkstiet, un panāciet savu. Ejiet uz saviem mērķiem, un esiet tāda kādu sevi jūtat, nevis gribētu redzēt..

 …” čīksti, pīksti, un panāc savu. Ej uz saviem mērķiem, un esi tāda kādu sevi jūti, nevis gribētu redzēt…”

Kā viens gudrs cilvēks man teica- nedari to (šajā gadījumā nav svarīgi par ko ir runa) ja tev sevi jāpiespiež, ja vajadzīgs gribasspēks, dari to tikai tad ja tas tev sagādā baudu. Respektīvi, ja arī visas grūtības kas ceļā rodas tev sagādā baudu.

Pārāk daudz vīriešu ir kļuvuši sievišķīgi, viņi atļaujas psihot, un ārdīties, un taisīt scēnas.. pie katrām grūtībām uzsvērt cik viņiem ir grūti, un cik ļoti viņi ir žēlojami. Kad Jūsu vīrs Jūs pēdējo reiz pažēloja un palutināja patiesi no sirds, un Jums tas nebija viņam jāatgādina? Kad nebija jāsaka tiešā teksta- man ir slikti, varbūt palīdzēsi mājas darbos? Vai- ir brīvdienas,  varbūt kaut kur aizbrauksim?  Vai patiešām mūsu vīrieši ir pielīdzināmi suņiem, kamēr neteiksi ”sēdēt” -nesēdēs? Es uzskatu ka patiesībā sievietes nav  kļuvušas vīrišķīgas, un neuzņemas vīriešu pienākumus labprātīgi.. Vīrieši ir izlaidušies, un grib lai viņus lutina..kā patiesībā viņiem būtu jālutina savas sievietes. Un kāda ir izvēle sievietēm? Sēdēt bez naudas un neiet strādāt? Negatavot vakariņas un dzīvot badā? Netīrīt māju un dzīvot zeķu laukā? Nebraukt nekur un sēdēt četrās sienās? Ja vīrieši vairs nav mācīti un spējīgi rūpēties par savām ģimenēm, tad kādam tas tik un tā ir jādara..un to sāk darīt sievietes.. Un vīriešiem tas patīk, kā jau visas dzīvas radības, ātri pierod pie labā, un skat skat, sieva tiek ar visu galā un pat nečīkst. Pārāk daudz pēdējā laikā dzirdu par to kā sieviete strādā divos darbos,bet vīrietis sēž mājās jo nevar atrast darbu, tādu ka viņam gribētos, un vispār muguriņa sāp..un par to cik ļoti māmiņām patīk čīkstēt, kaut gan nekādu varoņdarbu jau viņas nedara.. Ziniet, dara gan, un vajag čīkstēt,vajag! Vajag parādīt kurš te ir ”vājais dzimums”, un par kuru ir jārūpējas. Jo vairāk mēs ”norīsim krupi” un darīsim pašas, jo grūtāku dzīvi mēs sev padarīsim, nav viss jādara vienai, ģimene- tā nav viena sieviete, ģimenē jābūt katram saviem pienākumiem, sadarbībai un rūpēm vienam par otru, un galu galā psihot un ārdīties drīkst sievietes (ne velti mēnesī reizi sievietēm ir hormonu dāvāti prieki, lai izraudātos un padusmotos nezinot par ko) un vīriešiem ir jābūt stiprajam dzimumam kas šīs sievietes savalda. Nevis otrādāk!

Ja Jums ir grūti saprast savu lomu ģimenē, tad diez vai arī biznesa pasaulē to spēsiet. Ir jāapzinās sava loma attiecībās un nav svarīgi, vai tās ir ģimeniskas vai koleģiālas attiecības. Ir jāapzinās savi pienākumi, un ar tiem jātiek galā, ja ne – tu esi nevajadzīgs darbinieks, tā teikt- lieki izdevumi.  Man ir prieks par spēcīgām un gudrām sievietēm, tomēr neaizmirsīsim, ka tieši vīrieši var ļaut viņām justies  un uzvesties kā sievietēm, visādi citādi- viņas ir tikai cilvēki, kas bez rūpēm un maiguma var kļūt par jūsu bargo bosu. Kā sacīt jāsaka- ko sēsi to pļausi!

paraksts

 


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s