ESI TU PATI!

 

cup-2592041_960_720

Kā Jums iet?

Vai uz šo jautājumu Jūs jebkad atbildēsiet godīgi? Kaut vienam cilvēkam?

Es daudz esmu domājusi par to, kā es atainoju savu dzīvi citiem, par to cik daudz ļauju ieraudzīt, un cik daudz lieku iztēloties. Kādēļ es tā daru? Kādēļ mēs tā darām? Un tā dara pilnīgi visi, sākot ar royal pusdienām līdz i’ma mdf super model..

Visu dzīvi es esmu uztraukusies par to, ko par mani domās citi. Citu cilvēku viedoklis man bijis svarīgāks par savu…gadiem. Un domāju, ka tas nekad nebeigsies, un ka tā ir dāvana, jo tas palīdz man sasniegt vairāk..bet nē. Tas grauj. Tas kaut kā nemanot tevi padara par riebīgu cilvēku ,jo jūties apdraudēts, vai pat nē, drīzāk jūties nekāds,nekas. Es visu laiku mēģināju būt laba visiem, būt tāda kādu mani gribētu redzēt citi. Un vienmēr , tik un tā atradās cilvēki kas par mani runāja ko sliktu, kam bija viedokļu viedoklis. Un es nespēju..nespēju izpatikt visiem.

No sākuma man bija ļoti grūti pieņemt to kā faktu : tu nevari mainīt cilvēku domas, ko viņi ir iedomājušies, ar to viņi arī dzīvo. Tu nevari patikt visiem. Tu nevari patikt patiesībā nevienam, kurš gan mīlēs tevi vairāk par sevi?

Grūti ir sadzīvot arī ar sevi, ja esi perfekcionists. Katru dienu es sevi nogurdinu kārtojot māju, patiesībā ”bardaks” mani neuztrauc, man pat patīk dzīvot mazā haosā, man riebjas netīrība, un audzinot mazu bērnu diemžēl netīrība iet roku rokā ar haosu. Un tā es pus dienu pavadu kārtojot, tīrot, mazgājot veļu, traukus.. Un diemžēl 70% gadījumu ciemiņi ierodas tieši tad, kad neesmu paspējusi ko sakopt. Un tas mani grauj, tādēļ nākamās dienas kārtoju vēl ātrāk, cītīgāk, un tā es sevi dedzinu, jo uztraucos par to ko domās citi, un ko es šādā situācijā domātu pati par sevi. Es nespēju sākt mācīties, vai darīt jebko citu, ja neesmu sakopusi vidi sev apkārt.

Ļoti daudz es mēdzu uztraukties par savu izskatu, un par to kā apkārtējiem izskatās-kā dzīvo mana ģimene. Kaut gan patiesībā, kāda gan daļa citiem, vai ne? Bet es agrāk ļoti, pat vairāk kā ļoti par to visu uztraucos, par saviem matiem, svaru, nagiem, principā par visu, visu. Visu laiku jābūt perfektai, un tas nogurdina.. Ja jūs zinātu cik ļoti nogurdina.

Un tā, man šķiet, es tam arī tiku pāri. Es biju pārgurusi censties, izlikties, uztraukties un negūt rezultātu.. un patiešām ir vieglāk. Ir daudz vieglāk, kad atļauj sev pagulēt ilgāk , jo tu to vēlies! Jo vari to atļauties. Ir svētdiena, un es negribu mazgāt traukus, tādēļ nemazgāju. Esmu iemācījusies pateikt  arī bezkaunīgiem ciemiņiem un cilvēkiem kā tādiem. Es esmu iemācījusies sevi mīlēt tādu kāda esmu. Neviens taču par mani nerūpēsies vairāk par mani pašu. Cilvēku domas tā arī nemainījās, kas grib joprojām domā sliktu, kas grib joprojām domā labu. Mainījos es. Zināma deva vienaldzības man deva brīvību. Sapratu, ka nevienam man nekas nav jāpierāda, un tā patiešām ir vieglāk dzīvot.

Un tajā brīdī, kad Tev kļūst viegli un patīkami dzīvot, tu spēj izteikt savu viedokli gana skaļi, lai citi to sadzirdētu un respektētu.  Un tad beidzot tu to vari, tu vari vadīt savu dzīvi, un tikai tad kad tu esi sakārtojusi sevi un apradusi ar jaunizaudzēto mugurkaulu, tu vari domāt par sava uzņēmuma vadību, bet par to citā rakstā.. šodien, šodien sajūti spēku un pārliecību sevī- Tu vari visu! 

paraksts


One thought on “ESI TU PATI!

  1. Prieks šo lasīt! Mīļā, tu dodies pareizā virzienā! Ja Tu nemīlēsi pati sevi, neviens Tevi nemīlēs!😘😘😘 un nekad nebūs tā, ka visiem patiksi! Un… vai to ar vajag?

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s