Bloga dzimšana.

DSC_0748

Šodien,  2018.gada 10.janvārī es publiskai pieejai nododu savu ilgi loloto un rūpīgi pārdomāto blogu! Blogu par un ap sievieti uzņēmējdarbībā. Šī bloga mērķis ir izglītot sievietes, protams arī vīriešus, ja nu kāds te ir iemaldījies, tomēr uzsvars galvenokārt tiks likts uz sievišķās pasaules attīstību. Es vēlos, lai sievietes tiecoties pēc neatkarības un kontroles pār savu dzīvi, nezaudētu savu sievišķību, kā arī sievietes kurām šķiet, ka ir zaudējušas kontroli, to spētu un prastu atgūt sievišķīgi-nepārņemot vīriešu pienākumus.  Es vēlos mācīties, un mācīt.

Pazīstami cilvēki man bieži jautā kā es visu paspēju, divi mazi bērni, studijas, darbs… vienmēr atbildēju izvairīgi, jo negribas taču stāstīt par to, kā es netieku ar visu galā. Un tad es sapratu, ka vajag! Vajag stāstīt, lai sievietes saprot, ka viņas nav vienīgās, kas ar kaut ko netiek galā, un tā nav novirze no normas, bet pats galvenais- izjūt atbalstu. Pagājušā gada skumjākā atziņa man bija par to, ka lielākā daļa man pazīstamas sievietes jūtas vientuļas un nelaimīgas, bet to slēpj līdz dziļam izmisumam. Ir tik daudz sieviešu kas jūtas nepilnvērtīgas, nepiepildītas un cer, ka tālā nākotnē darīs to, kas viņām sagādās prieku, bet tam ir nepieciešamas zināšanas, iedrošinājums un atbalsts. Es  zinu ,ka es varu palīdzēt, kaut ar savu pieredzi vien, tādēļ esmu gatava nodot savas zināšanas, un meklēt arī citus, kas būs gatavi to darīt.

No Jums lasītāji, es sagaidu tikai vienu, iecietību un atvērtību viedokļu dažādībai. Neko daudz, tikai pieklājību, un cieņu. 

paraksts


2 thoughts on “Bloga dzimšana.

  1. Lieliski, ka esi sākusi rakstīt blogu – sākums gana interesants, pārdomāts un dinamisks. Ar nepacietību gaidīšu nākamos bloga ierakstus. Novēlu, lai, kad pirmo entuziasmu nomainīs sajūta “ai, priekš kam to vajag”, tomēr atrastos tā iekšējā motivācija, kas īstenam māksliniekam piemīt.

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s