Izveidot uzņēmumu, 2018. (3.daļa)

df398c2b85f83e7995ad31f234f2eac3

Ja Tu esi rūpīga lasītāja, visticamāk esi pamanījusi, ka ”Izveidot uzņēmumu” trešā daļa ir aizkavējusies tieši par vienu mēnesi, un nu jau es rakstīšu mazu atskaiti par diviem mēnešiem. Būtībā nekas traks, jo neko jau neesmu paspējusi izdarīt, ha ha.

  • Tātad pirmais – Visu aprīli mēģināju sagremot to, ka esmu palikusi viena, un man vienai arī ir jāturpina šis uzņēmuma izveidošanas ceļš. Tas patiesi ir uzdevums, kuru ir nozīmīgi ierakstīt pie paveiktajiem darbiem, jo tas man nenāca viegli, un laikam visa iepriekšējajā rakstā minētā situācija bija mani daudz vairāk sagrāvusi, kā man gribētos atzīt. Lai nu kā, šobrīd es esmu pilnībā tam visam tikusi pāri, un sapratusi, ka arī viena es varu visu paveikt, jo ir taču jāvar vai ne?
  • Otrais – Izpildīju visus augstskolas darbus, jā, jā, tas taču nav nekādi saistīts ar uzņēmuma izveidošanu, un tomēr, man ļoti gribējās jums pateikt, kāds es esmu malacītis, jo jau atkal –  man tas nenācās viegli. Man vispār šie mēneši bijuši tādi smagi, un pārdomām pilni. Esmu bijusi pārāk daudz apņēmusies darīt, un sevi kā perfekts perfekcionists uzraudzījusi, rezultāts visai paredzams –  es esmu sevi izdedzinājusi.
  • Trešais – Izmēģināju vairākas piegrieztnes, un beidzot, beidzot es esmu nonākusi pie ideālās, tās, no kuras izveidošu pašu pirmo produkciju savam uzņēmumam. Ak jel, ja jūs maz zinātu cik daudz darba ir aiz tām skaistajām kleitām, bērnu apģērba, somām, kurpēm, nu jūs sapratāt.. Ir tik daudz laika un citu resursu jāiegulda, līdz pie Jums nonāk tas perfektais produkts ko varat iegādāties no pašmāju ražotājiem. Novērtējiet mīļie, novērtējiet vairāk to vietējo produkciju!
  • Ceturtais – Publicēju savu uzņēmumu. Jā, vēl nekas nav gatavs pārdošanai, un man priekšā ir divas ļoti garas un smagas nedēļas, bet tas būs tā vērts! Jau tagad Jūs varat sekot līdz manam uzņēmumam instagram un facebookVisas lapas pagaidām ir izstrādes procesā, tomēr es izlēmu tās publicēt vēl pirms tās kļūst perfektas (lasīt- tādas kā man gribētos), daļēji lai sevi lauztu un audzinātu, bet lielākoties, lai tās, kurām tas ir interesanti un varētu noderēt, var sekot līdz izaugsmei un attīstībai.
  • Piektais – Esmu uzsākusi pavisam nopietni mainīt šī bloga izskatu, kā arī kristalizējusi darbības mērķi. Šobrīd viss jau tikpat kā ir gatavs, tomēr mazliet vēl ir jāpastrādā, un par šīm izmaiņām es Jūs noteikti informēšu vēlāk, bet tikmēr es aicinu Jūs piesekot arī manis izveidotajai facebook lapai – BALANCE. Ak! Un joprojām es meklēju meitenes, sievietes, kas arī grib būt daļa no BALANCE komandas, kas zin, varbūt ja izdosies savākt pietiekami lielu komandu, mums būs vērts pat izšūt ādas jakas?  ha, ha

Lai nu kā arī šie mēneši ir pavadīti, es esmu priecīga ka nekas nav apstājies. Dažreiz vajag paņemt pauzi, un atkāpties, lai paskatītos no malas. Es atkāpos, paskatījos, un man nepatika tas ko es redzēju. Turpmāk viss būs vieglāk, jeb ar bezrūpīgāku pieeju. Ir tik viegli sevi izdedzināt, bet ir tik grūti sevi savākt kopā no jauna. Es to izdarīju, bet negribu vairs piedzīvot to bezspēcības sajūtu, tādēļ turpmāk  redzēsiet tikai Simonu, tādu kāda viņa ir, nevis tādu, kādai būtu jābūt, lai viņā ieklausītos. Lai priecīgāk!

                                                                                  Līdz nākamajam rakstam,

Jūsu BALANCE girl,

paraksts


One thought on “Izveidot uzņēmumu, 2018. (3.daļa)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s