ikDienas plānotājs

plānotājs (2)

Katru gadu, es iegādājos jaunu plānotāju. Ilgi meklēju saturiski vispiemērotāko, un vizuāli vispatīkamāko, tomēr jau otro gadu es neizmantoju pat pusi no sava plānotāja..

Kādēļ tā? Pirmkārt, es esmu aizmāršīga, un dažreiz aizmirstu nepieciešamo pierakstīt, bet vēl trakāk – es mēdzu aizmirst izlasīt pierakstīto. Hahaha, esmu trakums, zinu, bet to tikai pastiprina tas, ka strādāju no mājām, un šķiet muļķīgi regulāri skatīties plānotājā, kuru nepārtraukti slēpju no bērniem (un viņi no manis).. un plānotājs tomēr ir domāts man, bet kā lai par maniem plāniem uzzina pārējie ģimenes locekļi? (ok, pagaidām tas ir aktuāli tikai vīram, bet tomēr, tas ir nozīmīgs aspekts). Tādēļ es esmu izveidojusi milzīgu visa gada kalendāru, kurā mēs ar vīru atzīmējam mums svarīgas lietas, tādējādi tās saskaņojot. (piemēram: atvaļinājumi, ārsta apmeklējumi, dzimšanas dienu ballītes) Protams, mēs to visu izrunājam, bet ziniet..datumi mēdz aizmirsties un plāni pārklāties, tādēļ no sirds iesaku – izmēģiniet šādu ģimenes laika plānošanu! Bet šoreiz ne par šo kalendāru, šoreiz es vēlos dalīties ar savu ikdienas plānotāju. Plānotāju, kurā datumu es rakstu pati, plānotāju, kurš palīdz man ievērot dienas režīmu. Es esmu māksliniece, un bieži iegrimstu darbā tā, ka attopos tikai kad jāskrien pakaļ meitai uz bērnudārzu. Tādā veidā mēdzu aizmirst mazos ikdienas uzdevumus sev, kurus vakarā jau vairs negribās veikt.. (piemēram vingrot, nolakot nagus, utml.)  Šis plānotājs man palīdz organizēt savu laiku un pie tā arī turēties.

Kā es lietoju šo plānotāju?

  • Es izprintēju plānotāju veselai nedēļai. (ok, viena aile paliek brīva, jo uz vienas lapas ir 2 dienas)
  • Tad es izvirzu savus nākamās nedēļas mērķus, un sadalu uzdevumus pa dienām. (tādējādi tu nepārgursi un sevi nešaustīsi par kavētiem , iedomātiem termiņiem, jo radīsies skaidrs priekšstats par to, cik laika tev ir, un cik tu tajā vari paveikt. No sākuma es garantēju, ka tu sevi pārkrausi ar darbiem, bet pamazām sāksi sevi iepazīt, un zināsi cik ilgs laiks tev ir nepieciešams katrai darbībai. Starp citu, šis kalendārs man ļoti labi kalpo darba laika uzskaitei, tādējādi zinu cik laika esmu pavadījusi pie katras kleitas tapšanas, un zinu cik vēlos par savu darbu saņemt. ) 
  • Tad es saskaņoju kalendāru ar ģimenes plāniem, veicu izmaiņas, sarakstu savus ikdienas pienākumus, brīnos par to cik daudz patiesībā daru, un pielieku plānotāju pie sienas. Viss! Done! (mammām kuras ”sēž mājās un neko nedara” šis plānotājs ir lielisks darbu uzskaites materiāls, vīrs būs šokā, ka drēbes uz skapi neaizgāja pašas, un tas vēl prasīja tavu laiku, say whaat)
Manis veidotais plānotājs ir latviešu valodā, A4 formātā, un tu vari izvēlēties vai vēlies to plikiņu, vai ar manām ilustrācijām.  Tomēr, ja šis formāts tev neiet pie sirds, bet plānotāju vajag – iekš pinterest noteikti atradīsi sev tīkamu variantu.

 

PLĀNOTAJS 2

PLĀNOTAJS 1


P.s.- Šis ir pirmais un vienīgais ikdienas plānotājs ko esmu izveidojusi, pagaidām tas mani pilnībā apmierina, bet varbūt Tev ir kāda laba ideja, ko vēl vajadzētu pievienot? Varbūt kaut kas trūkst, bet varbūt tieši ir lieks? Varbūt ir kaut kas, kas tev neder un vajadzētu veidot citādi? Es patiesi būšu pateicīga par atsauksmēm un ieteikumiem, jo ceru, ka šis nebūs mans vienīgais plānotājs. (hope,hope,hope)

 

Uz tikšanos,

paraksts


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s