Bye bye Sookie-Ray

7577258fc501d37aefad8a41454bfbf9.jpg

Hello @simona.vanaga !

Es esmu nolēmusi šķirties no sava nu jau piecus gadus vecā, privātā instagram konta, un turpināt uzturēt tikai kontus, kas saistīti ar manu darbību.

Tātad- es paturēšu kontu uzņēmumam Femerial, un līdzšinējo @sookie-ray pārveidošu par @simona.vanaga, ko lietošu sava bloga vajadzībām.

Kāpēc , kāpēc, kāpēc?

Vai tev kādreiz ir gribējies pazust no interneta? Kāpēc vispār cilvēki mēdz izdzēsties no sociālajiem tīkliem? Iemesli var būt daudz un dažādi… Manā gadījumā vainīga bija eksistenciālā krīzīte, un smaga atkarība no telefona. Par krīzīti viss skaidrs, bet par atkarību no telefona..par to jau reiz rakstīju  rakstā – Kur meklēt un atrast laiku? 

Nav pirmā reize, kad atsakos no sociālo tīklu izmantošanas, visai bieži man sāk palikt žēl laika, ko pavadu virtuālajā vidē. (Es esmu cilvēks, kas vēl atceras to laiku pirms viedtālruņiem, un ilgojas pēc tām sajūtām.. Atceraties cik forši bija tusiņi? Cik jautri! Visiem bija jautri pa īstam, nevis kā tagad – skaisti fotogrāfijās, bet patiesībā pliekani, bezjēdzīgi pavadīts laiks, kas ātri aizmirsīsies..otras pusītes visi meklē nevis dzīvē, bet internetā…skumīgi) Tātad jā, pirms pāris gadiem izdzēsos no draugiem.lv, tad  arī no facebook, bet vēlāk gan izveidoju visai neaktīvu kontu, lai uzturētu sava uzņēmuma lapu. Ar laiku izdzēsos no visiem sīkajiem portāliem, kur iečekojas utml. Pilnībā nesaredzēju tam visam jēgu. Vienīgā vieta, kas man vēl patika, bija instagram. Instagram bija vieta, kur es redzēju tikai pašas izvēlētu cilvēku saturu, varēju iedvesmoties, un izpausties. Dalīties ar sev mīļām fotogrāfijām un notikumiem. Ikdienas steigas dēļ bieži nesanāk sazināties ar draugiem, tad nu instagram bija vieta, kur ”dzīvot līdz” sev mīļiem cilvēkiem. BET! Tas viss ir beidzies. Tagad tā ir milzīga reklāmas vietne. Ik pēc trīs postiem ir sponsorēta reklāma, jaunā algoritma dēļ, es redzu tikai 30% no cilvēkiem kam sekoju, un protams, tikai aktīvākos, kas nozīmē tikai blogerus! Johaidī! Es gribu redzēt visus savus draugus! Diemžēl tas viss ir beidzies, instagram ir zaudējis savu šarmu manās acīs. Privātajā kontā es nepostoju katru dienu, tāpēc arī manus ierakstus draugi sāka retāk redzēt, vairums pat neredzēja vispār. Un tad vēl shadowban un citas slēptās instagram fīčas, kas vairs neļauj šo portālu izbaudīt pilnībā.  Tādēļ es esmu nolēmusi pamest arī šo portālu. Daļēji protams. Joprojām to izmantošu savas darbības popularizēšanai, bet tas arī viss.

Turpmāk :

Manā kontā joprojām varēsiet aplūkot manu ikdienu, tikai caur citu prizmu – mazāk privātās dzīves , vairāk profesionālās darbības. Dalīšos ar daudz (man) interesantu informāciju par grāmatām, jaunumiem, izglītību, utt. Mērķis – iedvesmot, informēt un izzināt. Šogad šis blogs man ir vajadzīgs vairāk kā iepriekš biju domājusi, jo tas būs daļa no pētījuma manam bakalaura darbam. Got to do, what you got to do! Tātad- visām gudrajām, skaistajām un (prātā)augt gribošajām sievietēm- welcome ! Bet tiem, kam galīgi neinteresē, tracina, vai jel kādi citādi sagādā neērtības, droši – bye!

paraksts


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s