2h un 14 minūtes sev- Bohemian Rhapsody

Ja tu meklē iedvesmu, tad Bohemian Rhapsody ir īstā filma uz kuru doties!

Es reti tieku uz kino, un ar reti, es domāju (labi ja) reizi gadā, hahaha.  Šoreiz tā bija akūta nepieciešamība. Es pirmo reiz aizgulējos, nokavēju meitas bērnudārzu, par kavēšanos rakstīju sms, kuru aizmirsu nosūtīt… vien vārd sakot – es esmu pārgurusi. Varētu pat teikt, ka jūtos izsmelta. Un kad draudzene paziņoja par vienu lieku kino biļeti – tas bija glābēj zvans.  Vīrs piekrita pieskatīt puiku, un es varēju 2h un 14 minūtes atpūtināt prātu no ikdienas. How cool is that? 

MV5BNmJlZDAxMDAtYmViMS00NDA1LThjMWItNTliZmUzZjJjZWI5XkEyXkFqcGdeQXVyNjc0NzQzNTM@._V1_SX1777_CR0,0,1777,999_AL_

Par filmu Bohēmista rapsodija:

Filma kā jau noprotat, ir par grupas Queen dibināšanu, Fredija Merkūrija personības īpatnībām, talantu, un dzīves gājumu. Ļoti delikātā veidā (salīdzinoši ar citām biogrāfiskajām filmām par Merkūriju)  ataino viņa uzdzīvi un homoseksualitāti.  Ja tev patīk Queen dziesmas – go for it! Filma ir dievīga, patiešām. Iedvesmojoša un sevī ievelkoša. Neskatoties uz to, ka filmā bija pāris sagrozītu faktu un laika līnijas nobīdes, tā tik un tā bija viena no retajām filmām, kuru noskatoties nebija sajūta – esmu pazaudējusi divas stundas no savas dzīves. Gluži pretēji, es labprāt noskatītos to vēlreiz!

QueenActors2.jpg

Aktieri, kas atveidoja galvenos personāžus – biedējoši līdzīgi. Patiešām, tik ļoti līdzīgi! Īpaši Rami Maleks, ko dažbrīd varētu pat sajaukt ar pašu Frediju. Whoah, cik laba aktierspēle!

Ja Tu vēl tikai domā iet, vai neiet skatīties – šeit būs treileris, un tu sapratīsi, ka IR JĀREDZ! 


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s