Uzvarētāju likumi!

Par pagājušā gada vērtīgāko grāmatu savā izlasīto grāmatu sarakstā viennozīmīgi varu saukt Bodo Šēfera ”Uzvarētāju likumi”. Šī grāmata pie manis nonāca pateicoties mammai,  pati es noteikti to neiegādātos, jo grāmatas dizains ir visai (????). Bet ja esat šāda žanra grāmatu lasītāja, zināsiet, ka visai bieži saturiski labām grāmatām ir ĻOTI neuzrunājošs vizuālais tēls. Neļaujiet tam sevi apmuļķot!

Uzvarētāju likumi
Grāmatas izskats.

Par saturu:

Šī ir viena no retajām ar uzņēmējdarbības pamatiem saistītā literatūra, kas iet roku rokā ar augstām morāles normām un garīgajām vērtībām. Viennozīmīgi liek paskatīties uz dažādām situācijām daudz vienkāršāk, un padara dzīvi baudāmāku, jeb liek saprast – dzīvojam šeit un tagad! Iedvesmojoša un uz atbildības sajūtu vērsta literatūra, kas liek būt egoistiskam un dāsnam vienlaikus. Grāmata ir pilna ar dažādām formulām, kuras patiesi strādā! 

Grāmata ir paredzēta kā tāds 30 dienu kurss. Katru dienu pa vienai nodaļai. Vislabāk lasīt no rīta, jo pēc nodaļas izlasīšanas ir jāveic pāris uzdevumi, pieraksti. Es pierakstīju arī citātus, jo piekritu katram grāmatas vārdam. Šajā sējumā nav nekā iepriekš nedzirdēta, vai nezināma, bet tā ir kā prāta sakārtošanas un prioritāšu izvirzīšanas plānojums. Saprast, kas patiesībā ir tavs dzinējspēks, un ko tu patiesi vēlies, lai pēc tam analizētu līdzšinējās darbības, šķēršļus, un sasniegtu mērķi iespējami īsākajā laika periodā. 

Es šo grāmatu iesāku lasīt četras reizes! Tieši tā, četras! Šī grāmata ir pilna ar ļoti noderīgu informāciju, kas liek aizdomāties un nereti noved pie tik ilgstošām pārdomām, ka.. grāmatu jāuzsāk lasīt no jauna. Tiešām iesaku katru dienu lasīt tikai pa vienai nodaļai, lai spētu pilnībā iedziļināties jautājumos un savās sajūtās. Šogad noteikti izlasīšu vēl vienu reizi, lai viss tā kārtīgi ”nosēžas” zemapziņā. 

Pāris mani mīļākie šīs grāmatas citāti: 

” … neveiksmes eksistē tāpat kā ziema …”

” Labāk ir nepilnīgi sākt, nekā perfekti vilcināties ”

” … kurš padodas, tas ir zaudējis … ”

”  Ja jums šķiet, ka pauzei nav laika, ir pienācis īstais laiks to ieturēt  ”

” Mums ir izvēles iespēja:  Vai nu piepildīt savus sapņu, vai palīdzēt citiem piepildīt viņu sapņus ” 

 –  Bodo Šēfers

Ja šogad esi nolēmusi savā dzīvē kaut ko mainīt, no sirds iesaku izlasīt šo grāmatu! Internetā atradu, ka to ir iespējams iegādāties par 5.98 eur, ziniet, šie būs visvērtīgāk iztērētie 6 eur , ever!


One thought on “Uzvarētāju likumi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s