2019.gads ar plānu!

Kāda ir Jūsu attieksme pret Jaunā gada apņemšanos?

Šogad esmu dzirdējusi vairāk smīkņu, nekā visas dzīves laikā kopā. Nezinu kādēļ tā… nezinu kā citu cilvēku apņemšanās var kādam šķist tik humorīga.  Vēl jo vairāk, kā var būt tik uzjautrinoši apspriest to, kā kādam neizdevās sasniegt savus mērķus? Nezinu, kādēļ ir vērts tērēt enerģiju kaut kam tādam, kam tu netici, ej garām! Es personīgi TICU! Un pat ja cilvēks izpilda tikai pusi no cerētā, es ar viņu lepojos! Es lepojos ar ikvienu, kurš zin, ko vēlas! Es lepojos ar ikvienu, kuram ir sapņi, mērķi, vai apņēmības spars! Nu nevajag nolikt līdz ar zemi tos, kas to dara jaunajā gadā, ir cilvēki kas to dara savā dzimšanas dienā, ir cilvēki kas to dara neatkarīgi no apstākļiem- kādā savas dvēseles stāvoklī, un ir cilvēki, kuri neapņemas izdarīt neko. Neizvirza mērķus, kur nu vēl termiņus, tādiem cilvēkiem patīk būvēt māju bez plāna- Džamšuti un Ravšani. Easy. 

Bet pietiks liet manu pārdomu zupu,  šodien es gribu ar Jums dalīties priekā!

Šā gada sākumā internetā atradu kaudzi ar 2019.gada plāniem, sāku pildīt, tulkot, mainīt pa savam-  līdz beidzot sapratu, ka jāizveido tāds pašai. Sanāca perfekts! Tad par to sāka interesēties draudzenes, tādēļ izveidoju variantu  arī priekš viņām… un šodien sapratu, ka ja jau man ir gatavs materiāls, kādēļ nepadalīties tajā arī ar JUMS?  

Es zinu, ka 2019.gada pirmais mēnesis jau ir teju beidzies, jā, tūlīt jau būs februāris, tak viens pīpis! Ir tik daudzi cilvēki, kas apņemas, un jau februārī apņemšanās gars ir miris, piemēram man pašai janvāris bijis tik saspringts, ka nav bijusi pat iespēja ķerties pie plānu īstenošanas. Tas viss pieder pie lietas, tādēļ arī mans materiāls ir tik noderīgs, tas palīdzēs Jums novērtēt visu, ko darāt! ( Starp citu, 5. februārī būs ķīniešu Jaunais gads, tad varbūt šis plāns tomēr ir tieši laikā? haha)

IETEIKUMS!

Aizpildi šo plānu tikai tad, kad tev tam ir laiks, un tu esi atpūtusies! Vislabāk to dari rīta pusē, pilnīgā klusumā.
+ rekomendēju izprintēt, un izveidot savu BALANCE mapīti, šis noteikti nebūs vienīgais šī gada materiāls!

Sāc 2019 ar plānu!

Par materiālu: Tas sastāv no 4 soļiem, un 2 bonusiem.

1.SOLIS –  Atcerieties atmiņu klades? Man šķiet, mums visām skolas laikā tādas bija jāpilda..tad nu tas ir kaut kas līdzīgs. Mēs sāksim ar tevi – pašu svarīgāko sastāvdaļu ceļā uz Tavu sapņu piepildīšanu. Personīgi es, esmu ”sēdējusi” mājās jau četrus gadus, un rūpēs par bērniem esmu pazaudējusi sevi pašu, pildot šo anketu, sapratu, ka pat nespēju atbildēt uz vienkāršu jautājumu – kas man garšo! Un ja Tev nav bērnu, zini, mūsdienās sevi pazaudēt nav nemaz tik grūti, atliek vien sākt kopēt kādu citu… laiks atgriezties pie sevis!

2.SOLIS – Atminies un izanalizē 2018. gadu! Kāpēc? Pirms mēs sākam kalt plānus, par ko mēs vēlamies kļūt, un kādas virsotnes sasniegt…mums ir jāpārcilā vecā emociju bagāža, ko gadu no gada velkam līdz. Jāatmet vecās domas, un iespējams, vairs neaktuālie sapņi, kā arī jāapsveic sevi ar padarīto, jo noteikti spēsi sevi par kaut ko uzslavēt, pat ja ceļš nav bijis tik gluds, kā plānots! Atdzimšana 4 lappušu garumā. Ja nevēlies atcerēties 2018. gadu, droši pārej uz soli nr.3, bet pirmo gan lūdzu izpildi! 

3.SOLIS – Plānojam 2019! Ir laiks noteikt jomas, kurās Tu vēlies kaut ko sasniegt, uzlabot vai mainīt, un pats galvenais, lai Tu skaidri zini kas tas ir. Gribi pelnīt vairāk? Tā arī raksti, skaidri un ar lieliem burtiem. Vēlies atrast otru pusīti, tā arī raksti, un pēc iespējas detalizētāk. Nekautrējies, un esi tieša un iespējami specifiska, jo mēs saņemam tieši to, ko mēs vēlamies, bet ja mēs nezinām ko gribam, to arī saņemam – neko. Šis ir līdzīgi, kā strādājot ar sapņu kolāžām – tikai rakstiski. 

4.SOLIS – Viens no iemesliem, kāpēc mēs nespējam sasniegt pārākos sasniegumus, ir tas, ka mēs nemaz neuzdrošināmies pieļaut domu, ka mēs kaut ko tādu varētu. Ka mēs esam tā vērtas, esam spējīgas, vai, ka tas vispār ir iespējams. Ir laiks domāt āri visām mūsu prāta robežām, un izsapņot savu ”neiespējamo” sapni, lai varētu sākt to īstenot! Viss ir iespējams! 

#BONUSI – Gada vārds- tā ir ideja, kas rezonē ar ļoti daudzām pierādītām metodēm, kā sasniegt savus mērķus. Izvēlies savu gada vārdu, uzraksti to pēc iespējas skaistāk (sev patīkamāk), ierāmē un novieto sev redzamā vietā, lai KATRU dienu, tu turētos uz ceļa pretī savam mērķim!

Ideju saraksts –  Lai piepildītos visi mūsu sapņi, mērķi un vēlmes – mums ir aktīvi un smagi jāstrādā, bet tā kā mēs visas radošās sievietes esam staigājoši ideju ģeneratori… mūsu pašu idejas, mūs bieži vien novirza no mērķa sasniegšanas.  Izdalot savu enerģiju vairākiem darbiem, mēs nevien pagarinām kopējo izpildes laiku, bet arī samazinām produktivitāti! Tāpēc, lai Tu nenovirzītos no sava 2019. mērķa, es esmu sagatavojusi tabulu, kurā tu vari fiksēt visas savas idejas, ar izpildes datumu- 2020! Tieši tā! Jaunas idejas izpildīsim tikai nākošgad, šogad jau darba plāns ir sastādīts, tāpēc piefiksē vien visu svarīgo šeit, un ja 2020.gadā tas vēl būs aktuāli- uz priekšu, lai izdodas un sapņi piepildās!

Atskaite sev pašai – Lai sapņi neizgaist, un apņemšanās neizplēn, ik mēnesi ieraksti mazu atskaiti par to, ko Tu esi paveikusi, un cik ļoti tuvāk tu esi sava sapņa realizēšanai. Pat ja nekas nav paveikts pēc plāna- ieraksti ko tu darīji, tā es, piemēram, pagājušā gada ”tukšajos” mēnešos, attapos, ka esmu ļoti, ļoti daudz laika veltījusi finansiāli nesvarīgām, tomēr izaugsmei svarīgām lietām. Godīga atskaite sev ir zelta vērta! 

2019. gada plānu Tu vari lejupielādēt spiežot šeit!

(spied Slow Download (free), nebūs nemaz tik lēnu, haha)

Materiāla vizuālais paraugs:

Lai sapņi piepildās!


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s