LET'S GET BALANCE

BLOGS AMBICIOZĀM SIEVIETĒM

PAR BALANCE

6.jpg

Esi sveicināta manā BALANCE valstībā! Es esmu Simona, un man patīk tas ko es daru. Cool, right?

Mazliet par to, ko es daru: Es esmu profesionāla apģērbu modelētāja, kas šobrīd studē Starptautiskās komunikācijas biznesā un menedžmentā, citiem vārdiem sakot – Biznesa vadību. Paralēli tam, es mēģinu izveidot veiksmīgu uzņēmumu ( Femerial ) un audzinu divus mazus cilvēkus, savus burvīgos bērnus – Aleksu (3) un Braienu (1). Ak, un jā – rakstu šo blogu, obviously hahaha.

8.jpg

Par blogu: Acīm redzami, es savā dzīvē esmu izvēlējusies spēlēt vairākas grūti savienojamas lomas- sieva, māte, studente, uzņēmuma vadītāja, blogere un  māksliniecebet kā lai visas šīs lomas nospēlē izcili? Un vai tas maz ir iespējams? Es šaubos, bet man patīk sevi izaicināt. Tāpēc es saku- Let’s get balance!, un aicinu Jūs man pievienoties šī mītiskā balansa meklējumos. Pasmiesimies par manām kļūdām, un risināsim problēmas kopā!

Šis blogs ir tapis apzināti, un ar mērķi. Mans mērķis nav jūs mācīt, vai dot padomus. Mans mērķis ir dalīties ar Jums savā pieredzē, lai pašas varat izdarīt secinājumus, un ja gribēsiet – mācīties no manām kļūdām. Šis blogs sevī ietver un apkopo manas zināšanas un pieredzi saistībā ar uzņēmējdarbības pamatiem un teorijas pielietojumu realitātē, partnerattiecībām, un sievišķības meklējumiem. Patiesībā šī bloga nosaukums bija plānots pilnīgi cits, bet tā tapšana aizkavējās, un neilgi pirms publicēšanas manu nosaukumu jau bija paspējusi izmantot cita blogere, un steigā radās – Let’s Get Balance, bet ziniet? Labāku nosaukumu es nevarētu vēlēties, jo visu dzīvi to arī mēs darīsim – meklēsim balansu!

Un ja nu izdodas?

Uz tikšanos , 

paraksts